Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
90,00 - 100,00 zł netto (+VAT)/godz.
specjalista junior / mid
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
612 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1626] P

Zadania:
  • wsparcie zespołu scrumowego w codziennej pracy i planowaniu sprintów
  • praca nad rozwojem komunikacji i motywacji w zespole
  • wsparcie w zakresie organizacji warsztatów i spotkań roboczych
  • koordynacja i wsparcie utrzymania dokumentacji rozwiązania

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z zespołami projektowymi (10-15 osób)
  • znajomość specyfiki pracy w środowisku informatycznym, optymalnie z zakresu analityki biznesowej i developmentu rozwiązań analitycznych dla sieci
  • umiejętność pracy z backlogiem projektu
  • znajomość narzędzi wspomagających pracę zespołową (Jira, SHP, ewent. Confluence)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
  • pracę dla firmy z branży telekomunikacyjnej
  • pracę w formie hybrydowej (2 dni z biura w Warszawie, 3 dni zdalnie)/możliwa też praca w pełni zdalnie
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”