Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

mBank S.A.
Łódź
specjalista (mid) / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
390 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Swobodny dress code
  • Dostęp do bazy szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w metodologii zwinnej - Agile
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
Dowiedz sie co wyróżnia mBank w IT:

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: AFE\016/0323

Czym się zajmujemy jako Scrum Masterzy w mBanku:

  • pomagamy zespołom i organizacji znaleźć swoją drogę do zwinności
  • dbamy o efektywność pracy
  • ciągle usprawniamy się
  • wspieramy każdego, kto chce coś zmienić w swoim otoczeniu
  • w naszym działaniu uczymy się, eksperymentujemy, a także mylimy
  • jesteśmy w IT, ale rozmawiamy z biznesem i całą organizacją

Jakie będą Twoje zadania?

  • wsparcie konkretnego zespołu (zespołów) odpowiadającego za jeden z kluczowych produktów
  • wsparcie organizacji (dyrektorów, menedżerów, przedstawicieli biznesu, scrum masterów, inżynierów oprogramowania, etc) w szerszym wykorzystaniu potencjału, który daje Scrum i Kanban dla całej firmy
  • wpływanie na kulturę organizacji poprzez organizowanie wydarzeń, prelekcji, wymianę wiedzy, wszelkich standardowych i niestandardowych działań, które mają pomóc w ugruntowaniu agile
  • prowadzenie wewnętrznych szkoleń z podstaw Scruma, Kanbana i innych

Co jest Ci potrzebne, aby zacząć?

  • praktyczne doświadczenie min 2-3 lata w wykorzystaniu Scruma lub Kanbana (w roli scrum mastera albo product ownera) lub co najmniej 3-4 lata w roli  Zwinnego TL/PO
  • umiejętność współpracy w zróżnicowanym zespole i otoczeniu
  • entuzjazm, umiejętność empatycznego słuchania, zapał do pracy, samodzielność
  • doświadczenie techniczne na stanowisku związanym z rozwojem oprogramowania (programista, QA, administrator, etc).

forma współpracy: umowa o pracę
tryb działania: praca hybrydowa - praca z biura min. 2 razy w miesiącu

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do nas :)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  2. Porozmawiasz krótko z rekruterką.
  3. Spotkasz się z osobami z zespołu
  4. Damy znać, jak Ci poszło — trzymamy kciuki za ofertę!