Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Secjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Analityka Procesowa i Laboratoryjna)

Hach Lange Sp. z o. o.
Wrocław
praca stacjonarna
6612 dni temu

Ogłoszenie numer: 19917, z dnia 2006-05-09

Firma Hach Lange jest wiodącym na rynku europejskim producentem aparatury kontrolno-pomiarowej i odczynników chemicznych, działającym głównie w zakresie ochrony środowiska

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

 Przygotowywanie ofert  Badania rynku  Budowanie relacji handlowych z klientami  Doradztwo techniczne w w/w zakresie  Badanie rynku i potrzeb klientów  Tłumaczenia dokumentacji technicznej

Wymagania

 Wykszałcenia wyższego (Politechnika) – automatyka, elektrotechnika, chemia bądź pokrewne  Bardzo dobrej znajomości jęz.angielskiego (znajomość jęz.niemieckiego będzie dodatkowym atutem)  Wiedzy związanej z analityką procesową i / lub laboratoryjną (doświadczenie w tym zakresie będzie mile widziane)  dobrej komunikatywności  dużego zaangażowania  Samodzielności i inicjatywy

Oferujemy

W zamian oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, atrakcyjne warunki zatrudnienia. Miejscem wykonywania pracy będzie nasze biuro we Wrocławiu.