Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Security Developer

Awareson Sp. z o.o.

Warszawa

16 dni temu

Firma Awareson specjalizuje się w outsourcingu kadry IT. Zajmujemy się zarówno rekrutacją IT w ramach różnych modeli współpracy, jak również doradztwem w zakresie rynku usług IT. Jesteśmy firmą nowoczesną, dynamiczną nastawioną na rezultat, a sukcesy naszych rekruterów dają nam Powera do działania i poczucie, że zmieniamy świat rekrutacji w Polsce.

 

 

Security Developer
Miejsce pracy: Warszawa

 

Poszukujemy Security Developera dla Amerykańskiego klienta końcowego w Warszawie. Klient oferuje wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę jednak otwarty jest również na B2B (Na umowie o pracę dostępny jest również coroczny bonus w wysokości 20% pensji oraz RSU 120 000 PLN).

 

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu, w którym opracowywać będzie innowacyjne i bezpieczne rozwiązania klienta przy jednoczesnej współpracy z zespołem ds. bezpieczeństwa produktu, opracowywać i wdrażać (lub rozszerzać) rozwiązania SIEM/SOAR oraz projektować algorytmy, które będą rozumieć dane bezpieczeństwa i proaktywnie ostrzegać programistów o działaniach naprawczych.

 

Wymagane jest doświadczenie w pracy z SIEM/SOAR, znajomość Pythona lub Javy, CI/CD oraz doświadczenie w pracy z chmurą publiczną (najlepiej AWS, jednak Azure czy GCP również jest mile widziany) Z chęcią podeślę pełny zakres obowiązków.

 

Klient oferuje również dużo benefitów takich jak między innymi, możliwość uzyskania certyfikacji oraz pełnych szkoleń w zakresie chmur AWS, Google Cloud Platform, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, kartę multisport czy szkolenia między innymi w Dolinie Krzemowej.

 

Poznaj

Awareson Sp. z o.o.

Firma Awareson specjalizuje się w outsourcingu kadry IT i powstała z inicjatywy rekruterów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zatrudnianiu światowej klasy specjalistów. Zajmujemy się zarówno rekrutacją IT w ramach różnych modeli współpracy, jak również doradztwem w zakresie rynku usług i specjalistów w branży IT. Tajniki naszego zawodu zgłębialiśmy, pracując przez wiele lat dla wiodących agencji w Londynie, ucząc się od najlepszych. Mamy ogromne doświadczenie w przeprowadzeniu pełnego procesu rekrutacyjnego 360 dla prestiżowych klientów i firm konsultingowych. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, w prężnie rozwijającym się ośrodku Usług IT.

 

Wiesz co najbardziej lubimy w naszej firmie? To, że każdego dnia wszyscy przychodzimy do pracy po to, by zajmować się tym, co kochamy. Awareson to niespotykana pasja i dbałość o szczegóły. Kieruje nami ogromna chęć odkrywania i dostarczania najlepszych talentów w konkurencyjnym świecie Outsourcingu Kadr IT. Działamy w oparciu o skrupulatnie wypracowane metryki. Wiemy, że pośpiech jest złym doradcą, ale wyczucie czasu i miejsca to podstawa podejmowanych przez nas decyzji. Jak nikt inny rozumiemy, że sprawny i umiejętnie przeprowadzony proces rekrutacyjny leży w interesie wszystkich zaangażowanych stron – zsynchronizowane zadowolenie klienta, kandydata i rekrutera to perpetuum mobile owocnej współpracy. Kompetencje są naszą mantrą.

Specjalista ds. ochrony danych odpowiada w firmie za właściwe zabezpieczenie informacji na temat pracowników zatrudnionych w firmie czy klientów. Chroni również wspomniane dane przed niepożądanym wyciekiem. Specjalista ds. ochrony danych osobowych powinien posiadać teoretyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu ochrony danych (zarówno tych jawnych, jak i ...
Praca Specjalista ds. ochrony danych