Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Security Developer

Awareson Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1388 dni temu

Firma Awareson specjalizuje się w outsourcingu kadry IT. Zajmujemy się zarówno rekrutacją IT w ramach różnych modeli współpracy, jak również doradztwem w zakresie rynku usług IT. Jesteśmy firmą nowoczesną, dynamiczną nastawioną na rezultat, a sukcesy naszych rekruterów dają nam Powera do działania i poczucie, że zmieniamy świat rekrutacji w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy Staff Software Engineer – Backend dla Amerykańskiego klienta końcowego w Warszawie. Biuro znajduje się niedaleko Ronda Daszyńskiego. Klient oferuje wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę jednak otwarty jest również na B2B (Na umowie o pracę dostępny jest również coroczny bonus w wysokości 20% pensji oraz RSU).

Poszukujemy osoby, która między innymi odpowiedzialna będzie za tworzenie spójnych interfejsów API z mikrousługami, interakcję z wieloma klientami i abstrakcję złożonych przepływów pracy aplikacji korporacyjnych. Dodatkowo będzie sama wymyślała i projektowała kluczowe funkcje systemy, tworzyła wydajny kod wielokrotnego użytku oraz będzie otwarta na mentoring osób młodszych stażem.

Wymagane jest solidne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych przy użyciu Java, RDBMS i NoSQL, Cassandra, MongoDB. Co najmniej 5+ lata silnego doświadczenia w budowaniu niezawodnych usług, najlepiej na stosie programistycznym chmury opartej na Javie, doświadczenia i solidne zrozumienie programowania obiektowego, wzorców projektowych i architektonicznych oraz projektowania API oraz około 3 lat doświadczenia w pracy w zwinnym procesie i ramach CI / CD.

Klient oferuje również dużo benefitów takich jak między innymi, możliwość uzyskania certyfikacji oraz pełnych szkoleń w zakresie chmur AWS, Google Cloud Platform, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, kartę multisport czy szkolenia między innymi w Dolinie Krzemowej.