Security Specialist

Devire

Warszawa

392 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39268

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Security Specialist

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest firma będąca liderem na rynku ubezpieczeń, jeden z głównych ubezpieczycieli zarówno na rynku polskim, jak międzynarodowym. Nasz Klient oferuje ubezpieczenia na życie, mienia oraz indywidualne usługi dostosowane do szerokiego grona swoich Klientów.


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Security Specialist

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3 lata doświadczenia 
  • Biegła znajomość angielskiego
  • Wykształcenie techniczne/informatyczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu narzędzi/systemów w obszarze bezpieczeństwa SIEM, AMP, ATA, Windows Serwer, Linux / Unix, Nessus, IPS, Symantec DLP, Security Standar Build, Segregacja sieci / Network / Cisco, SOE, MFA.
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym, przy kilku projektachjednocześnie/równolegle. Umiejętności miękkie oraz bardzo dobra komunikacja będziekluczowym parametrem sukcesu.

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Uczestnictwo w programie Cyber Security odpowiedzialnym za Polski rynek – zakres definiowany przez Project Managera.

Wykorzystywane technologie:

  • SIEM, AMP, ATA, Windows Serwer, Linux / Unix, Nessus, IPS, Symantec DLP, Security Standar Build, Segregacja sieci / Network / Cisco, SOE, MFA, JIRA, Tanium

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B via Devire
  • Pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj stanowisko: Security Engineer 
Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Praca Security Engineer