Sekretarka / Asystentka biura

Lebiedź Nieruchomości Vistate

Warszawa

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 3398156, z dnia 2020-06-12

Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.
Praca na stanowisku asystentki będzie odbywać się stacjonarnie w siedzibie firmy na Młocinach w Warszawie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Sekretarki - Asystentki w biurze nieruchomości, w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu.

Do obowiązków należeć będzie, między innymi:

  • nadzór nad dokumentacją biura,
  • obsługa programów online do wprowadzania ofert,
  • tworzenie list mailingowych i obsługa korespondencji z klientami,
  • oraz czynności typowe dla stanowiska asystentki (pilnowanie porządku w dokumentach, pomoc sekretarsko - organizacyjno - administracyjna).

Wymagania

  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi programów komputerowych i urządzeń biurowych.

Oferujemy

Zapewniamy szkolenie wstępne obejmujące naukę obsługi programów operacyjnych biura.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Joanna Lebiedź Holding

Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomosciami.
Praca na stanowisku asystentki będzie odbywać się stacjonarnie w siedzibie firmy na Młocinach w Warszawie

Poznaj stanowisko: Sekretarka
Zakres obowiązków sekretarki w biurze związany jest ściśle z codziennym funkcjonowaniem firmy. Osoba na tym, stanowisku wspiera przełożonych w ich zadaniach i dba o to, by biuro działało sprawnie. Często też jest pierwszą osobą kontaktową dla klientów przedsiębiorstwa.ZAKRES OBOWIĄZKÓW SEKRETARKIZgodnie z Klasyfikacją zawodów i specjalności Departamentu ...
Praca Sekretarka