Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
sekretarka/asystentka działu handlowego

Schmersal-Polska E. Nowicka, M. Nowicki Sp. j.
Warszawa
praca stacjonarna
6191 dni temu

Ogłoszenie numer: 30593, z dnia 2007-06-13

dystrybutor na rynek polski niemieckiego producenta systemów bezpieczeństwa dla przemysłu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

obsługa klienta, odbieranie telefonów, obsługa korespondencji pocztowej, generowanie zamówień do producenta oraz potwierdzeń zamówień do klientów, monitorowanie terminów dostaw Praca czasowa w zastępstwie osoby na urlopie wychowawczym. Umowa na ok. 12 miesięcy z możliwością przedłużenia w przypadku dobrej współpracy.

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi komputera, sumienność, rzetelność, umiejętnośc pracy w zespole, brak nałogów

Oferujemy

pracę w miłej atmosferze, bonusy okolicznościowe