Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka / Asystentka

Audiostacja s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
6779 dni temu

Ogłoszenie numer: 14179, z dnia 2005-11-25

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży pro-audio zajmująca się importem i dystrybucją wysokiej klasy sprzętu muzycznego i nagraniowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: prowadzenie biura, nadzór nad realizacją dostaw i zamówień, korespondencję, administrację sprzedaży.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, biegła znajomość obsługi komputera, obsługa urządzeń biurowych, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność i samodzielność.

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, kontakt z kontrahentami z całego świata, możliwość awansu, atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

AUDIOSTACJA sp. z o.o.

Audiostacja jest jednym z największych importerów i dystrybutorów w branży sprzętu muzycznego i nagraniowego. Firma oferuje produkty i rozwiązania dla muzyków, producentów muzycznych, studiów nagrań, Radia i TV oraz instytucji kultury. Nabywcami naszych produktów są także twórcy internetowi, gracze komputerowi i audiofile.
Siedziba firmy mieści się w podwarszawskich Łomiankach.
Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.