Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka / Asystentka

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki
Warszawa, Warszawa Wola
praca stacjonarna
4791 dni temu

Ogłoszenie numer: 146364, z dnia 2011-05-04

Prężnie rozwijające się Stowarzyszenie zatrudni pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Wola

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa gości organizacja spotkań biznesowych, konferencji, wyjazdów służbowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • koordynacja kalendarza spotkań
  • umawianie spotkań z kontrahentami
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • dbałość o czystość, ład i porządek w biurze

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowy atut: – znajomość programu księgowego Symfonia - przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • niepaląca i nie karana

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość zdobycia wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1500 PLN