Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Sekretarka Zarządu

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4916 dni temu

Ogłoszenie numer: 126450, z dnia 2010-12-16

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SEC/listopad/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bezpośrednią pracę zlecaną przez Zarząd, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji, prowadzenie kalendarza spotkań, zarządzanie korespondencją, organizację spotkań, współpracę z działami podległymi, wsparcie w pracy Recepcji, przygotowywanie prezentacji.

Wymagania

- wykształcenia minimum średniego, kurs sekretarsko-asystencki mile widziany - co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku - bardzo dobrej organizacji pracy - samodzielności i dokładności - umiejętności interpersonalnych i komunikatywności - wysokiej kultury osobistej - dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie i w mowie - praktycznej i biegłej znajomości obsługi komputera w tym MS OFFICE

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w ciekawym środowisku - realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy