Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Worldwide School
Warszawa
praca stacjonarna
6962 dni temu

Ogłoszenie numer: 11058, z dnia 2005-05-02

Renomowana szkoła języka angielskiego z siedzibą w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko SEKRETARKI w wymiarze 1/2 etatu.

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - prowadzenie biura szkoły - utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami i pracownikami - dbanie o wizerunek Szkoły

Wymagania

Oczekujemy: -wykształcenia wyższego (minimum średniego)- mile widziana osoba w trakcie studiów zaocznych -samodzielności i dobrej organizacji pracy -komunikatywności i zdolności interpersonalnych -swobodnej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office -podstawowej umiejętności komunikowania się w zakresie języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy: -możliwość rozwoju zawodowego i osobistego -miłą atmosferę -popołudniowe godziny pracy