Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

ALEKTUM INKASSO sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4705 dni temu

Ogłoszenie numer: 153875, z dnia 2011-06-29

ALEKTUM Inkasso to jedna z czołowych europejskich firm windykacyjnych. Istniejemy na rynku już od 1988 roku, a nasze spółki można znaleźć aż w 15 krajach europejskich. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PL II 06/11

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjno-biurowa
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • sprawna obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność budowania i dbania o dobry wizerunek firmy
  • wysoka kultura osobista

a także:

  • inteligencja
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • organizacja pracy na wysokim poziomie
  • operatywność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pełen etat
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym