Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka

Wagner – Polska

Świętochłowice

3 dni temu

Firma WAGNER, dystrybutor pistoletów natryskowych do malowania, poszukuje promotorów do prowadzenia pokazów i promowania produktów w sieciach DIY (Castorama, OBI, Leroy Merlin).

Sekretarka
Miejsce pracy: Świętochłowice

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

Sprawy administracyjne związane z prowadzeniem biura i wsparciem kadry managerskiej:

  • Obsługa poczty mailowej oraz odbieranie i przekierowywanie rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • Drukowanie, kopiowanie, faksowanie oraz kompletowanie dokumentów
  • Tworzenie pism na polecenie zarządu i kadry managerskiej
  • Zarządzanie serwerem poczty firmowej (zakładania skrzynek, zwiększanie pojemności, nadawanie i zmiana haseł, kontrola przepełnienia skrzynek)
  • Prowadzenie ewidencji narzędzi pracy: komputerów, oprogramowania oraz floty samochodowej
  • Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do sprawnego funkcjonowania biura
  • Współpraca z Firmami zewnętrznymi w zakresie sprawnego funkcjonowania biura i budynku:  firma sprzątająca, ochroniarska, dostawcy telefonii i internetu, konserwacji budynku(zgłaszanie usterek i koordynacja procesu)
  • Realizacja innych bieżących spraw na polecenie przełożonego

Sprawy związane z flotą samochodową:

  • Ewidencja floty samochodowej, kart flotowych, opon, kart viatoll, urządzeń A4go
  • Archiwizacja umów leasingowych
  • Współpraca z urzędami w zakresie: odbioru dowodów, tablic rejestracyjnych i innych

Organizowanie spotkań, szkoleń, konferencji i podróży służbowych:

  • Rezerwację biletów i hoteli
  • Organizowanie poczęstunku i posiłków
  • Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia sal (zgodnie z zapotrzebowaniem organizatora)
  • Wsparcie innych działów Firmy pod kątem organizacji wyjazdów służbowych i organizacji spotkań
Wymagania:
  • Min. 1 rok  doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie : minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i partnerem zewnętrznym
  • Proaktywność (nastawienie na zapobieganie i rozwiązywanie problemów)
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywny w mowie i piśmie) – warunek konieczny
  • Prawo jazdy – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość Optimy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w renomowanym środowisku z branży lakierniczej
  • Dofinansowanie do programu Multisport
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie – prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do współpracy!

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Sekretarka Praca Sekretarka

Aplikujesz na ogłoszenie