Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka

NELTON sp. z o.o.

Szczecin ul. Poznańska 1A

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2168879, z dnia 2018-11-07

Firma Doradczo – Projektowa świadczącą usługi z zakresu projektowania dla branży mechanicznej, energetycznej oraz przemysłu wydobywczego i stoczniowego. W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin ul. Poznańska 1A

Opis stanowiska

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
  • Obsługa korespondencji oraz bieżących spraw administracyjnych w firmie,
  • Bezpośrednie kontakty z partnerami biznesowymi i klientami firmy,
  • Wsparcie w realizacji zadań bieżących,
  • Asystowanie w przygotowaniu prezentacji, raportów i analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację oraz korespondencję,
  • Znajomość języka niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania niezbędnego do prowadzenia sekretariatu,
  • Umiejętność dobrego planowania własnej pracy,
  • Swoboda prowadzenia rozmów i kultura języka,
  • Ambicji, otwartej osobowości i gotowości do poznawania nowych zagadnień, ludzi oraz optymistycznego i odważnego podejścia do wyzwań,
  • Poczucie humoru oraz wysoka motywacja do rozwoju i nauki,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku,
  • Pracę w pełnym, normowanym wymiarze czasu pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Partnerską atmosferę w zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Sekretarka Praca Sekretarka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest NELTON sp. z o.o..