Zobacz więcej ofert pracy

SEKRETARKA

Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego
Wrocław
praca stacjonarna
5924 dni temu

Ogłoszenie numer: 41987, z dnia 2008-03-27

Firma szkoleniowo - doradcza Pozyskiwanie środków pomocowych UE
Więcej informacji na temat naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie: www.dcrl.pl

SEKRETARKA

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

• obsługa przychodzącej i wychodzącej korespondencji • obsługa telefoniczna i faksowa biura • bieżąca obsługa administracyjna • uzupełnianie bazy danych prowadzonej w programach Excel

Wymagania

• wykształcenie wyższe • odpowiedzialność i sumienność • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy • komunikatywność i otwartości w kontaktach interpersonalnych • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych • znajomość programów komputerowych – (pakiet MS Office)

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • przyjazną atmosferę