Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

ARC Agencja Doradztwa Personalnego
Wrocław
praca stacjonarna
5414 dni temu

Ogłoszenie numer: 71166, z dnia 2009-07-22

Dla naszego klienta Kancelarii Notarialnej zlokalizowanej we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko sekretarki:

Sekretarka

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • obsługa sekretariatu
  • prowadzenie ksiąg biurowych
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • odbieranie telefonów i udzielanie informacji
  • przygotowywanie projektów aktów

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętności szybkiego komputeropisania
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania i sumienności
  • wykształcenia minimum średniego

Oferujemy

  • ciekawą prace w miłym i kulturalnym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę na pełny etat