Senior Accountant

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Kraków

7 dni temu

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się organizacji FINTECH, której działalność skupiona jest na zakupie i obsłudze konsumenckich wierzytelności masowych z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko Senior Accountant.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: SBS/21/0702/PL
Opis stanowiska:
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych Grupy Kapitałowej, współpraca z audytorami,
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • Dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów,
  • Zapewnienie/koordynacja obiegu dokumentów w ramach Grupy Kapitałowej,
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald, kont bilansowych,
  • Sporządzanie zestawień i analiz na potrzeby Zarządu.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pełnej księgowości,
  • Znajomość standardów MSSF,
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programów księgowych w tym Comarch XL, Consolia,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość, dyskrecja zawodowa).

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Poznaj

Firmę Solid Bridge Solutions stworzyła grupa osób, od lat związana zawodowo z rynkiem doradztwa personalnego, chcąca wspólnie świadczyć kompleksowe i skuteczne usługi rekrutacyjne oraz dostarczać efektywne rozwiązania z zakresu Executive Search.

Poznaj stanowisko: Starszy Księgowy
Pracownik zatrudniony na stanowisko Starszego Księgowego jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę jednego lub kilku obszarów księgowych. Do jego zadań należy również przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu firmy. Wykonuje również czynności do zamknięcia miesiąca i roku. Często Starszy Księgowy przeprowadza też szkolenia dla innych członków zespołu księgowego. ...
Praca Starszy Księgowy