Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Programista Android Kraków
Senior Android (Kotlin) Developer

KUBO Poland Sp. z o.o.
Kraków
100,00 - 130,00 zł netto (+VAT)/godz.
starszy specjalista (senior)
kontrakt B2B
praca zdalna
933 dni temu
Kraków

Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Senior Android (Kotlin) Developer do długoterminowej współpracy przy jednym z nowych projektów tworzonych w Kotlinie, w środowisku chmurowym.

Wymagania:
  • Min. 3 lata w programowaniu aplikacji na Androida (Java/Kotlin).
  • (Atut) Znajomość chmur: Azure/AWS/GCP.
  • Mile widziana znajomość: RabbitMQ/Kafka/Azure Service Bus, Kubernetes.
  • Bardzo dobry język Angielski (minimum B2).
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B.
  • Stawka na poziomie 100 – 130 PLN net/h.
  • Bycie integralną częścią zespołu pracującego na dużą skalę nad rozwojem produktów oferowanych przez firmę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, 50% dopłaty do karty MultiSport).

Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.