Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Backend developer

Nigel Frank International
Szczecin
praca stacjonarna
1966 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 13.11-2018/SB
Wymagania:
  • Znajomość platformy .Net oraz języka C# wraz z 5- letnim doświadczeniem w pracy nad projektami komercyjnymi w tej technologii.
  • Znajomość baz danych NoSQL i ich specyfiki.
  • Znajomość narzędzi CD w zakresie umożlwiającym zbudowanie własnych zadań budujących projekty i analizy przebiegu zadań.
  • Znajomość komponentów rozproszonego cache i ich specyfiki.
Oferujemy:
  • Umowę B2B/UoP.
  • Pracę w nowoczesnym środowisku IT.
  • Udział w konferencjach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet relokacyjny, kursy doszkalające z angielskiego.