Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Senior Developer ASP.NET

ITIS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4790 dni temu
itis_top.jpg

Oferta pracy

ITIS Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, funkcjonującą zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku branży informatycznej, wdrażającą innowacyjne modele biznesowe w dużych instytucjach ubezpieczeniowych w oparciu o różnorodne technologie Microsoft.

Zakres obowiązków:
  • Udział w projektach informatycznych wykorzystujących najnowsze technologie Microsoft
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
  • Refaktoryzacja kodu
Wymagania:
  • Minimum 2 – 3 lata doświadczenia w pracy z ASP.NET
  • Znajomość ASP.NET 2.0, HTML, DHTML, JavaScript
  • Znajomość ASP.NET MVC w wersji 2.0 lub 3.0
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Doświadczenie w pracy z web services
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium źródeł
  • Umiejętność współpracy z zespołem grafików
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Mile widziane:

  • Znajomość praktyk Agile (SCRUM)
  • Certyfikaty Microsoft z ww. Technologii
Oferujemy:
  • Rozwój w najnowszych technologiach Microsoft - platforma .NET 4.0
  • Pracę na pełny etat
  • Opiekę medyczną
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r oku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."