Zobacz więcej ofert pracy

Senior Embedded C Software Engineer

Infolet Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2251 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: (96/02)

Opis Stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie udział w tworzeniu oraz konfiguracji oprogramowania dla elektronicznych systemów kontroli i sterowania stosowanych w samochodach. Stosowane rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.

Wymagania
  • Powyżej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w dziedzinie embedded
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku C
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży automotive
Oferta
  • Udział w długoterminowych i interesujących projektach w branży automotive
  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny o całkowitej wartości 4500 PLN wypłacany w trzech miesięcznych transzach po 1500 PLN
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej (ponad 80 placówek w Krakowie) dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowana karta Multisport Benefit
  • Możliwość pracy zdalnej (do 5 dni w miesiącu, po okresie wdrożenia)
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez Infolet Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Jeśli chcesz, aby Infolet Sp. z o.o. kontaktował się z Tobą również w sprawie przyszłych rekrutacji, umieść w dokumentach aplikacyjnych klauzule:

Wyrażam zgodę na bezterminowe przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Infolet Sp. z o.o. w imieniu własnym lub na zlecenie.

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Infolet Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych potencjalnym pracodawcom.