Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Front-end Developer

Biblioteka Narodowa
Warszawa
praca stacjonarna
1801 dni temu

Biblioteka Narodowa ogłasza rekrutację na stanowisko: Senior Front-end Developer

Od kandydatów oczekujemy:
  • co najmniej 3 lat doświadczenia w:
    • tworzeniu responsywnych interfejsów użytkownika na stanowisku Front-end Developer,
    • tworzeniu kodu z wykorzystaniem: Angular (5+), HTML5, CSS3, Sass, JavaScript, TypeScript, Node.js,
    • wykorzystywaniu metod integracji REST/JSON API;
  • znajomości wytycznych Pixel Perfect Precision i heurystyk Nielsena;
  • doświadczenia w realizacji projektów z wykorzystaniem WCAG 2.0 oraz wiedzy z zakresu stosowania standardu WCAG 2.0 na poziomie AA;
  • umiejętności dostosowania interfejsu do różnych typów przeglądarek;
  • umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji Git;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją;
  • praktycznej znajomości metodyki SCRUM.
Zakres obowiązków:
  • budowanie warstwy interfejsu użytkownika wielowarstwowego systemu IT opartego o metadane, udostępniającego usługi sieciowe - z wykorzystaniem architektury SOA i frameworka Angular;
  • udział we wszystkich aspektach rozwoju oprogramowania:
    • analiza wykonalności nowych funkcjonalności,
    • projektowanie,
    • pisanie kodu źródłowego,
    • pokrywanie kodu źródłowego testami,
    • dokumentowanie kodu źródłowego,
    • przeprowadzanie code review oraz refaktoryzacji,
    • usuwanie błędów;
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań;
  • dostosowanie rozwiązań do wymagań osób z niepełnosprawnościami (normy WCAG);
  • stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego;
  • zapoznawanie się z narzędziami/technologiami potrzebnymi do realizacji funkcji wskazanych przez zespół.
Informacja dotycząca przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacyjnym znajduje się tutaj

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bibliotekę Narodową, prosimy o przesłanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bibliotekę Narodową przez okres 1 roku kalendarzowego.

Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bibliotekę Narodową przez okres 1 roku kalendarzowego.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

Biblioteka Narodowa, podległa Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest centralną biblioteką państwa i jedną z najważniejszych narodowych instytucji kultury. Działa na podstawie art. 16 ust. 4 Ustawy o bibliotekach i Statutu Biblioteki Narodowej. Wypełniając zadania dużej biblioteki naukowej o profilu humanistycznym, pozostaje zarazem głównym archiwum piśmiennictwa narodowego i krajowym ośrodkiem informacji bibliograficznej o książce, znaczącą placówką naukową, a także ważnym ośrodkiem metodycznym dla innych bibliotek w Polsce.