Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Senior Frontend Developer (React)

Avenga
Warszawa
praca stacjonarna
1215 dni temu
Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:
Project and responsibilities:

The purpose of the project is to optimise and simplify client's management processes and replace current tool solutions to increase efficiency and quality of how client manages portfolios and projects end to end. That relates to time registration, resource management, project lifecycle, financial management, reporting, regulatory compliance.

Requirements:

Must have:

  • React
  • JavaScript
  • Redux
  • API communication (Axios, fetch...)
  • Material UI
  • UI Testing (React Testing Library)
  • NPM
  • Git
  • Docker

Good to have:

  • TypeScript
  • Docker-compose
  • Docker enterprise
  • Jenkins
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Senior Frontend Developer (React).