Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Frontend Developer

ASTEK Polska
Warszawa
starszy specjalista (senior)
pełny etat
kontrakt B2B
praca zdalna
1018 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

> Lokalizacja: obecnie 100% zdalnie / po pandemii możliwe spotkania w biurze w Warszawie

> Stawka: do 1000 - 1100 PLN netto + VAT / dzień, B2B (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za projektowanie i rozwój aplikacji UI z wykorzystaniem HTML5/CSS/Angular JS oraz Angular/RESTful API

Oczekiwania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie z JavaScript oraz min. 2 lata doświadczenia z TypeScript
  • Min. 1-2 lata doświadczenia komercyjnego w pracy z Angular (8+) i / lub z AngularJS
  • Doświadczenie z narzędziami do testowania, preferowane: Jest / Karma / Cypress
  • Doświadczenie z narzędziami: webpack, nodejs
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji, preferowane: Bitbucket / GIT
  • Doświadczenie komercyjne w pracy na dużych systemach korporacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agile oraz znajomość JBoss i J2EE
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci