Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Kraków
praca stacjonarna
1123 dni temu

Kraków

Obecnie dla jednego z krakowskich Software House’ów tworzącego rozwiązania mobilne oraz webowe dla firm międzynarodowych poszukujemy osoby na stanowisko Senior iOS Developer do współpracy przy projekcie dla amerykańskiej firmy związanym z aplikacją służącą do zarządzania i edycji zdjęć.

Obowiązki:
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie nowych funkcji aplikacji
  • współpraca z zespołem
  • odpowiedzialność za powierzone projekty
Wymagania:
  • minimum 4 lata doświadczenia jako iOS Developer
  • bardzo dobra znajomość Swift pozwalająca na samodzielną realizację zadań
  • doświadczenie w pracy z Firebase
  • znajomość bibliotek : Snapkit, Moya, Nuke
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta, z nastawieniem na współpracę długoterminową
  • współpraca zdalna na czas pandemii
  • pakiet benefitów pozapłacowych
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.