Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Developer

ManpowerGroup
Warszawa
praca stacjonarna
2812 dni temu

Ogłoszenie numer: 1235877, z dnia 2016-08-21

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DS/08/07/2016

Opis stanowiska

Opis projektu:

  • Projekt dla ogromnej instytucji finansowej dotyczący elektronicznego podpisywania dokumentów bankowych
  • Development + utrzymanie
  • Praca w metodyce scrumowej
  • Wykorzystywane technologie: Java 7, Spring, Jboss, Maven, SOAP, IntelliJ

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość: Java, JSP, jQuery, Maven, Spring, SQL, REST
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych
  • Znajomość Web serwisów - SOAP
  • Znajomość narzędzi Eclipse, SOAPui, IntelliJ

Oferujemy

Oferujemy:

  • Opieka medyczna Medicover
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Dostęp do platformy ze szkoleniami (3000 szkoleń w tym szkolenia IT)
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • Ciekawy i ambitny projekt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.