Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Developer

CONNECTIS_
Warszawa
praca stacjonarna
2636 dni temu

Dodano: 2017-02-14   Nr ref. 5493/JP

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Z nami realizuj projekt dla jednej z wiodących firm konsultingowych!

Zapewniamy międzynarodowy zespól,

pracę przy tworzeniu nowych modułów oraz rozwoju aplikacji finansowej, a ponadto współpracę z Senior Java Developerami.

Warszawa

Opis stanowiska:
  • Rozwój wewnętrznej aplikacji finansowej
  • Tworzenie nowych modułów aplikacji opartej  o platformę JEE 1.7
  • Praca w międzynarodowym zespole Specjalistów
Oferujemy:
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Pracę w dobrej lokalizacji w Warszawie- Centrum
  • Długofalową współpracę przy różnorodnych projektach
  • Indywidualne wsparcie projektowe ze strony dedykowanego opiekuna
  • Jeśli prowadzisz działalność, otrzymasz pełne wsparcie księgowe
  • 2000 zł za każde polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Regularny feedback i wskazówki dotyczące pracy
. Posiadasz min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java EE?
2. Masz doświadczenie w pracy z JSF?
3. Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim?
4. Zgłaszam się!
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000