(Senior) Java Developer

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Warszawa

78 dni temu

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java 1.8.
  • rozwój nowych aplikacji webowych oraz modyfikacje istniejących
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań

Pracujemy w zależności od projektu m.in. z: Java 1.8., Spring 4.2., Spring Boot 1.3, Hibernate 4,Bazy Danych Oracle 11.2., JavaScript

Wymagania:
  • doświadczenia programowaniu w języku Java
  • praktyczna znajomość J2EE, EJB, Spring, Hibernate, JSP
  • znajomość PL SQL
  • znajomość Eclipse, GIT, Maven, Jenkins
  • znajomość serwerów JBOSS lub Tomcat
  • wiedza z zakresu tworzenia aplikacji webowych (HTTP, RESTful API)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
Oferujemy:
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju w ciekawych projektach w branży finansowej

  • umowa o pracę lub kontrakt (działalność gospodarcza)

  • benefity pozapłacowe (Luxmed, Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny)

  • miejsce pracy Warszawa: Plac Zawiszy / Plac Unii Lubelskiej

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PKO BP Finat Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez PKO BP Finat Sp. zo.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

  • administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest PKO BP Finat Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie,
  • moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
  • mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

*lista podmiotów znajduje się pod linkiem

Poznaj

Oferujemy kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem tworzonych przez naszych najlepszych specjalistów rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych.

Nasze usługi kierujemy do uczestników  rynku kapitałowego koncentrując się na funduszach inwestycyjnych, otwartych funduszach emerytalnych i ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych, które poszukują zewnętrznego partnera w realizacji usług agenta transferowego i usług księgowości funduszy.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java

Rekrutują z Praca.pl