Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Java Developer

Moorgate Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1667 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, będącej światowym liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PM/09/19/SJD/WWA

Zadania:

  • Wytwarzanie oprogramowania do zarządzania danymi pochodzącymi z transakcji płatniczych w języku Java 8+
  • Nadzór merytoryczny nad rozwojem aplikacji do zarządzania systemami płatniczymi
  • Zapewnianie wysokiego poziomu bezpieczeństwa transakcji
  • Dostarczanie rozwiązań gwarantujących wysoki poziom stabilności i dostępności systemów
  • Dostosowywanie i utrzymywanie systemów w zgodzie z ogólnymi założeniami architektonicznymi
  • Wytwarzanie rozwiązań w zgodzie z obowiązującymi zasadami wytwórczymi oprogramowania (SDLC)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 4 lata doświadczenia projektowego z wykorzystaniem języka Java
  • Znajomość frameworków: Spring, Spring-Data, Spring-Security, Spring-Boot, Hibernate
  • Znajomość serwera aplikacyjnego jBoss / WildFly
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle), języka SQL
  • Doświadczenie z narzędziami: Maven, Git, Gerrit
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie z frameworkiem Angular

Klient oferuje:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i certyfikacje finansowane przez pracodawcę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szereg benefitów tj. (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty multisport oraz zajęć językowych)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie będącej światowym liderem w swojej branży