Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior / Lead Front-end Developer

Hicron Sp. z o.o.

Wrocław

3 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Development aplikacji/części frontendowej aplikacji z użyciem JavaScript, Angular, React
  • Wsparcie przy wyznaczaniu trendów technologicznych w pionie frontendowym
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju radaru technologicznego
  • Wsparcie w obszarze pre-sales
  • Wsparcie przy wycenach i ofertowaniu
  •  Wsparcie dla mniej doświadczonych programistów, działania mentorskie
Wymagania
  • Kilkuletnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Front-end Developer
  • Znajomość i doświadczenie z JavaScript, Angular, React, Vue.js
  • Rozumienie Agile oraz zasad transformacji Agile (inspect & adapt)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie  (inny język będzie dodatkowym atutem)
  • Otwartość umysłu, „can do” attitude
  • Chęć współtworzenia środowiska projektowego w dziale, szerzenie zwinnej kultury pracy w organizacji we wszystkich obszarach
Oferujemy
  • Udział w rozwojowych projektach dla największych marek rynku polskiego i zagranicznego
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami: JIRA, Crucible, Jenkins, Sonar oraz realny wpływ na technologie stosowane w projektach
  • Praca w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Elastyczny czas pracy - start 7:30-10:00
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, budżet integracyjny i wiele innych oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w ramach realizacji procesu rekrutacji (w szczególności wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Poznaj

Hicron Sp. z o. o.

Jeśli pracujesz z pasją i żyjesz z pasją – dołącz do nas! Spotkasz tutaj najlepszych specjalistów, będziesz pracować przy polskich i międzynarodowych projektach i realnie zmieniać na lepsze biznes naszych klientów działając w naprawdę zgranym zespole na uznanych technologiach SAP i non-SAP. Zadbamy o Twój intensywny rozwój zawodowy i nieszablonowe zadania w pracy, wesprzemy też Twoje pasje i zaoferujemy wiele od siebie: od fantastycznego biura poprzez pakiet benefitów aż po liczne sportowe aktywności: nawet golf i wspinaczkę! Zostań członkiem #HiTeam i przekonaj się jak pracuje się z prawdziwymi pasjonatami.

Proces rekrutacji

KrokPoznajmy się
KrokSprawdźmy się
KrokPodejmijmy decyzje

Poznaj stanowisko: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Front-end Developer Praca Front-end Developer

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)