Zobacz więcej ofert pracy

Senior Mobile (iOS) Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Poznań
praca stacjonarna
1275 dni temu

800-1000 PLN netto + Vat przy B2B

Poznań

Opis projektu:

Do międzynarodowego zespołu poszukujemy obecnie Senior Mobile (iOS) Developera, do współpracy przy rozwijaniu aplikacji mającej na celu poprawę jakości życia osób chorych na cukrzycę, poprzez gromadzenie wszystkich istotnych danych terapeutycznych w jednym miejscu.

Obowiązki:
  • współpraca na stanowisku liderskim w międzynarodowym, zwinnym zespole nad rozwojem aplikacji, w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania
  • radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami i osiągania ponadprzeciętnych rezultatów
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę iOS (iOS 12.0 i wyżej)
  • dobra znajomość języków Swift i Objective-C
  • doświadczenie w pracy przy użyciu UlKit, CoreData, CoreAnimation
  • [atut] znajomość framework’ów JavaScript, środowiska chmurowego oraz EarlGrey, Nimble i Quick
  • j. angielski na wysokim poziomie [min. B2]
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.