Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior PHP Developer

NETFACTORY Michał Piaścik
Jelenia Góra
praca stacjonarna
2622 dni temu

Ogłoszenie numer: 1524867, z dnia 2017-03-01

Jesteśmy skoncentrowani na branży hotelarskiej (od 2005r). Flagowy produkt Netfactory to oprogramowanie dla hoteli NFHotel (dedykowane na rynek międzynarodowy).

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Opis stanowiska

  • rozwój oprogramowania hotelowego NFHotel (dedykowane na rynek międzynarodowy)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP, MySql
  • znajomość frameworków PHP
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
  • umiejętności programowania i analitycznego myślenia
  • zaangażowanie w pracę, terminowość

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia od 6 000 do 10 000 zł brutto
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie(ponad 11 lat na rynku)
  • kreatywny, pomocny zespół specjalistów
  • stałą wymianę i doskonalenie doświadczeń i wiedzy
  • nowoczesną przestrzeń biurową w doskonałej lokalizacji w Jeleniej Górze
  • słodkie środy, wyjścia integracyjne do restauracji, pyszną kawę o każdej porze :)

Wynagrodzenie

Od 6000 do 10000 PLN