Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Senior Ruby/Rails Developer

Power Media

Wrocław

27 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Senior Ruby/Rails Developer
Miejsce pracy: WrocławNr ref.: SRRD/WRO/JW


Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Senior Ruby/Rails Developera. Jest to okazja dla programistów, którzy chcą wprowadzać innowacje, tworzyć niesamowite rozwiązania i dołączyć do jednej z najszybciej rozwijających się firm w Dolinie Krzemowej.

 

Rola Senior Ruby/Rails Developera polega na tworzeniu podstawowego systemu e-commerce i wdrażaniu kluczowych właściwości i funkcjonalności. Na dane stanowisko poszukujemy programisty, który posiada duże doświadczenie w architekturze, inżynierii i optymalizacji aplikacji w Ruby.

                                                                                               

Twoje zadania:

 • Rozszerzanie platformy e-commerce na kraje międzynarodowe.
 • Budowanie kluczowych właściwości oraz funkcjonalności.
 • Skalowanie back-endu w celu dostosowania się do dalszego wzrostu.
 • Opracowywanie API, aplikacji internetowej i bazy danych.
 • Współpraca w zakresie architektury danych i implementacji przy użyciu MongoDB, Redis, Elasticsearch i innych baz danych NoSQL.
 • Projektowanie oraz budowanie narzędzi i usług dla projektów rozwoju handlu elektronicznego.

Wymagania:

 • Doświadczenie w architekturze, inżynierii i optymalizacji aplikacji w Ruby on Rails.
 • Znajomość usług RESTful i projektowania interfejsu API.
 • Zrozumienie systemów rozproszonych, indeksowanie, składowanie danych i modelowanie.
 • Zrozumienie wzorców obiektowych, algorytmów i optymalizacji.
 • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu mikrousług.

Dodatkowe atuty:

 • Pierwsze doświadczenia w React.js.
 • Zrozumienie koncepcji kontenerowania aplikacji i doświadczenie z Docker.
 • Doświadczenie z platformami eCommerce Solidus lub Spree.
 • Wiedza na temat elementów składowych chmury i skutecznego korzystania z nich.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Programista Ruby on Rails 
Ruby on Rails jest to program stworzony w celu sprawniejszego tworzenia aplikacji webowych. Umożliwia bowiem szybsze i łatwiejsze pisanie kodu. Zastosowane w nim zostały reguły DRY (Don’t repeat yourself) oraz COC (Convention Over Configuration). Pierwsza z nich polega na unikaniu tej samej pracy, a druga na zastępowaniu samodzielnej konfiguracji poprzez gotowe rozwiązania. W RoR można zwiększać ...
Praca Programista Ruby on Rails