Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Programista SAS Łódź
Senior SAS Software Developer

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2693 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: KL/SAS/09/2016

Zadania:

  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań
  • Programowanie modułów (rozwój programu SAS, makr i procesów, debugowanie i wykonywanie algorytmów i struktur danych)
  • Planowanie, projektowanie i wdrażanie struktur autoryzacji, scenariuszy i danych
  • Opracowywanie skryptów opartych na UNIX
  • Analizowanie i optymalizacja zapytań SQL
  • Przygotowanie standardów tworzenia oprogramowania
  • Projektowanie, wdrażanie i administracja środowiskiem SAS
  • Planowanie, przygotowanie i wdrożenie zmian wersji w środowisku technicznym dla następnej
  • Przegląd kodu źródłowego
  • Opracowanie i wykonywanie testów aplikacji oraz prac analitycznych
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne kolegów (w razie potrzeby wewnętrzne szkolenia)
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań do środowiska SAS
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość środowiska SAS (mile widziana znajomość wersji 9.3)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w zakresie programowania w SAS (np. SAS Enterprise Guide, SAS Business Intelligence Studio, Data Integration Studio, SAS Management-Console)
  • Wiedza na temat rozwoju oprogramowania w zakresie SAS 9.3, Unix, Web Technologies (HTML, JavaScript, XML)
  • Znajomość środowiska UNIX
  • Znajomość bazy danych oraz SQL
  • Zdolność myślenia analitycznego
  • Rozumienie koncepcji biznesu i dostarczanie odpowiednich rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Pracę w oparciu o kontrakt B2B (na czas nieokreślony)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do platformy e-learningowej)
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.