Zobacz więcej ofert pracy

Senior Software Developer

NES Global Talent
Warszawa
starszy specjalista (senior)
praca hybrydowa
174 dni temu
Dla naszego klienta, firmy wdrażającej i integrującej rozwiązania w dziedzinie łączności satelitarnej, telekomunikacyjnej i bezpieczeństwa ruchu lotniczego, szukamy kandydatów na stanowisko Senior Software Developer.
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania na stanowisku:
  • Wytwarzanie oprogramowania wysokiej jakości;

  • Pisanie czystego kodu oraz dbanie o skalowalność i optymalizację;

  • Kierowanie niewielkim zespołem programistów, zapewniając efektywną współpracę;

  • Opracowywanie założeń projektowych oprogramowania dla różnorodnych urządzeń projektowanych w firmie;

  • Współtworzenie dokumentacji technicznej;

  • Przeprowadzanie testów deweloperskich.

Wymagania związane ze stanowiskiem:
  • Bardzo dobra znajomość C++ lub GO (Golang);
  • Znajomość technologii webowych (nasz stack: frontend – React.js, backend – GO);
  • Umiejętność debugowania i optymalizacji aplikacji;
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux;
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych;
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć uczenia się i poszerzania swoich kompetencji.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów;
  • Znajomość architektury opartej o mikroserwisy;
  • Umiejętność pracy z kontenerami: Docker, LXC;
  • Umiejętność tworzenia aplikacji desktopowych (Windows).
Możliwości rozwoju:
  • Branżowe platformy e-learningowe;
  • Konferencje w Polsce;
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe i zewnętrzne;
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych.
Oferujemy:
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Pełne wsparcie i wdrożenie do pracy;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w otwartym zespole;
  • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7 a 9);
  • Siłownie w biurze;
  • Parking dla pracowników;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Prywatną opiekę zdrowotną dla pracowników i ich rodzin.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja