Zobacz więcej ofert pracy

Senior UE4 Gameplay Programmer

Drago entertainment S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1330 dni temu
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki
  • Prototypowanie mechanik i systemów gier, utrzymywanie spójności kodu, tworzenie narzędzi dla desingerów oraz praca z designerami, artystami i zespołem odpowiedzialnym za marketing w celu tworzenia ciekawych i wciągających projektów.
Wymagania
  • 3 lata doświadczenia w game developmencie i jeden wydany tytuł
  • Dobre znajomości class i hierarchi kodu w Unreal Engine 4
  • Znajomość systemów UE4: Actor Lifecycles i Event System
  • Znajmość blueprintów na poziomie umożliwiającym przeniesie ich funkcjonalności do kodu.
  • Komunikatywny angielski na potrzeby zespołu międzynarodowego
  • Umiejętność tworzenia kodu według ustalonych wytycznych i standardów programowania w UE4
  • Wiedza z zakresu kapsułkowania oraz abstrakcji danych
  • Dobra znajomość konceptów dziedziczenia oraz wielopostaciowości w UE4
  • Umiejętność pisania łatwego w utrzymaniu kodu
Mile widziane
  • Znajomość systemu AI i EQS
  • Umiejętność tworzenia kodu pod Networking oraz Multiplayer w UE4
  • Znajomość UMG oraz implementacji UI od strony kodu
  • Wiedza z zakresu architektury kodu
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i obowiązkach
  • Wpływ na powstające projekty
  • Możliwości rozwoju