Zobacz więcej ofert pracy

Senior Unity Developer

Stribog Games
Kraków
11 000 - 16 500 zł / mies. (w zal. od umowy)
starszy specjalista (senior)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
rekrutacja online
911 dni temu

Stribog Games - na cześć słowiańskiego boga bogactwa i pomyślności
Mitologia słowiańska jest szczególnie bliska naszemu sercu - stanowi nierozerwalną część historii tych ziem. Dlatego chcieliśmy podkreślić nazwą polskie korzenie studia, zapewniając jednocześnie graczom z całego świata roz(g)rywkę na najwyższym poziomie.

Rynek gier mobilnych dynamicznie się zmienia, dlatego zawsze staramy się być o krok dalej, by sprostać potrzebom naszych graczy. Poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć ten cel i podejmą wyzwanie.

Miejsce pracy: Kraków
Twoje zadania
  • Współtworzenie gry mobilnej Gemstone Legends
  • Doskonalenie produktu przy współpracy z zespołem developerów, grafików, designerów
  • Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Wspomaganie procesu projektowania nowych gier
  • Mentorowanie mniej doświadczonych programistów
  • Dbanie o architekturę tworzonej aplikacji
  • Wsparcie innych zespołów we współtworzeniu standardów technologicznych w firmie
Twoje umiejętności
  • Bardzo dobra znajomość silnika i edytora Unity 3D
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Doświadczenie w tworzeniu gier na platformy mobilne
  • Znajomość wzorców projektowych oraz architektury gier
  • Umiejętność optymalizacji algorytmów i kodu
  • Umiejętność organizacji pracy oraz komunikacji w zespole
  • Doświadczenie w ocenie stopnia skomplikowania zadań oraz szacowaniu czasu potrzebnego na wykonanie
Oferujemy
  • Umowę dopasowaną do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy (parking dla rowerów w podziemiu biurowca)
  • Home office
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu