Zobacz więcej ofert pracy

Senior Web Developer

ASTEK Polska
Wrocław
praca stacjonarna
1287 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko SENIOR WEB DEVELOPER, która dołączył do zespołu znajdującego się we Wrocławiu. Praca zdalna w 100%.

Obowiązki:
  • Tworzenie elementów HTML/CSS, komponentów UX/UI, które będą wykorzystywane w aplikacjach internetowych
  • Projektowanie interfejsów, pisanie nowych funkcjonalności, kształtowanie architektury
  • Praca w zespole SCRUMowym (ok. 5 osób)
Wymagania:
  • Minimalnie 5 lata doświadczenia komercyjnego w roli Frontend/Web Developer
  • Bardzo dobra znajomość: JavaScript, AngularJS, Angular, HTML5, CSS3, Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy z systemami SCM (Git)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja + dokumentacja)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci