Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SENIOR WEBDESIGNER

MK Interactive
Kraków
praca stacjonarna
5967 dni temu

Ogłoszenie numer: 38827, z dnia 2008-01-17

MK Interactive to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnego i skutecznego wizerunku online nowoczesnej firmy wykorzystując najnowsze i najbardziej zaawansowane narzędzia graficzne i programistyczne. Podstawą naszej działalności jest kompleksowe projektowanie, wykonanie, optymalizacja i pozycjonowanie stron WWW oraz tworzenie rozwiązań online.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana we wszystkie aspekty projektów WWW oraz prezentacji multimedialnych. Obejmuje to faze planowania i koncepcji, implementowanie projektu w xhtml’u/css oraz współpracę z zespołem programistów przy integracji rozwiązań server side.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Dreamweaver) - bardzo dobra znajomość kodu HTML i CSS - znajomość obsługi Adobe Flash - znajomość zagadnień web usability i architektury informacji - wysoki poziom estetyki wykonywanych projektów - znajomość języka angielskiego - doświadczanie na podobnym stanowisku poparte mocnym portfolio - wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz doświadczenia w pracy w zespole

Oferujemy

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego - komfortowe warunki pracy w młodym zespole - umowę o pracę (pełny etat) - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy