SEO Copywriter

Viverto Sp. z .o.o.

Kraków

15 godz. temu

VIVERTO.pl, kompleksowy sklep internetowy z materiałami wykończeniowymi do wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIĄZKI:
  • tworzenie opisów produktowych i kategorii w sklepie internetowym
  • optymalizowanie tekstów pod frazy w wyszukiwarkach internetowych
  • analiza pozycjonowania w wyszukiwarce na poszczególne frazy
WYMAGANIA:
  • umiejętność redagowania poprawnych językowo i ciekawych tekstów
  • umiejętność optymalizacji tekstu
  • znajomość narzędzi SEO np. Senuto, Keywords Planner
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w pozycjonowaniu stron www
  • wykształcenie wyższe (mile widziani kandydaci po kierunkach: polonistyka, dziennikarstwo)
  • samodzielność, skrupulatność
  • terminowość, umiejętność pracy z celami
  • mile widziane osoby hobbystycznie prowadzące blogi
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, w nowoczesnej, rozwijającej się organizacji
  • lekcje języka angielskiego
MIEJSCE PRACY:
  • Kraków, ul. Kosocicka 7
  • łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku
prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy; skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heban Sp z o.o. Sp. K. oraz Viverto Sp. z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Poznaj

heban sp. z o.o. sp. komandytowa

Poznaj stanowisko: SEO Copywriter
SEO Copywriter to osoba zajmująca się redagowaniem różnorodnych treści na potrzeby internetu. Teksty tworzone przez SEO copywriterów są przeważnie wykorzystywane w pozycjonowaniu stron internetowych, lecz osoby trudniące się tą profesją redagują także wartościowe artykuły, skierowane do rzeczywistych użytkowników. Charakterystyka zawodu kryje się już w samej nazwie stanowiska; SEO to skrót od Search Engine ...
Praca SEO Copywriter