Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Service Delivery Manager - Junior Project Manager

Exorigo-Upos sp. z o.o.

Gliwice

25 dni temu

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie efektywnie budować dobre relacjami z kluczowymi klientami oraz koordynować realizację zobowiązań, wynikających z kontraktów serwisowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • zarządzanie usługami realizowanymi dla klientów oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi
  • nadzór nad procesem obsługi Klienta, terminowością oraz jakością usług
  • współpracę z innymi działami firmy
  • nadzór nad budżetem kontraktu
  • zarządzanie parkiem urządzeń IT powierzonym przez Klientów
  • budowę i utrzymywanie relacji z Klientami
  • cykliczne mierzenie i raportowanie kluczowych parametrów usług zdefiniowanych w umowach
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane również osoby w trakcie studiów)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • samodzielność i skrupulatność, wysoka kultura osobista, sprawna komunikacja interpersonalna
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych (w tym dobra znajomość Excela
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w projektach realizacji usług serwisowych IT
  • wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub zarządzania
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w doskonałej atmosferze;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Exorigo-Upos SA. (ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem NIP: 5252535950, Regon: 146251737, KRS:0000428347 Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować drogą elektroniczną: ochronadanych@exorigo-upos.pl, lub korespondencyjnie na adres ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody dane mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej Exorigo-Upos realizujących swoje procesy rekrutacyjne. Ma Panl/Pan prawo do sprostowania swoich danych, zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania oraz uzyskać od administratora dostępu do ich treści. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (poprzednio GIODO). Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby przyszłych rekrutacji. W takim przypadku Pani/Pana dane zostaną usunięte po upływie 5 lat.

W skład grupy Exorigo-Upos wchodzą:

- Exorigo-Upos Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kolejowej 5/7,01-217 Warszawa,

- Grupa Exorigo-Upos S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 5/7, 01-217 Warszawa,

- FINTURE Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kolejowej 5/7, 01-217 Warszawa.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Specjalista ds. Kluczowych Klientów Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (809)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (931)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2275)
Radom (171)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (88)