Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant, Monter Klimatyzacji i Wentylacji

IN-THERM

Łódź

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 2653683, z dnia 2019-09-11

Firma wykonująca instalacje klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Praca jako serwisant klimatyzacji i wentylacji

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji oraz podstawy znajomości elektryki i automatyki

Oferujemy

  • Szkolenia w branży klimatyzacji i wentylacji
  • Spokojną pracę
  • Dobre warunki finansowe
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
Monter instalacji wentylacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podległym sobie obszarze. Czynności te mogą być realizowane zarówno na placu budowy, podczas planowania i wdrażania wentylacji w nowo powstałych budynkach różnego przeznaczenia, jak i w prywatnych domostwach i biurach, ...
Praca Monter Instalacji Wentylacyjnych