Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant Automatów Vending

KAFFERIA s.c.

Olsztyn i okolice

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2019622, z dnia 2018-07-11

FIRMA KAFFERIA www.kafferia.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn i okolice

Nr Ref.: Olsztyn

Opis stanowiska

  • uzupełnianie automatów z napojami gorącymi oraz napojami zimnymi i przekąskami
  • drobne naprawy i wymiana zużytych elementów
  • dbałość o czystość automatów oraz wizerunek firmy na podległym obszarze

Wymagania

  • odpowiedzialność i dobra samoorganizacji pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • dobrą, przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w otoczeniu rozpoznawalnych marek: Jacobs, Tymbark, Mars
  • możliwość decydowania o organizacji swojej pracy
  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • urlopy w okresie wakacyjnym
  • po okresie próbnym umowa o pracę
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
  • stabilność zatrudnienia
  • proces szkoleniowy i ciągły rozwój wpisany w działalność firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KAFFERIA s.c..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (155)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (791)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1611)
Radom (61)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (101)
Nysa (18)