Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SERWISANT BRAM PRZEMYSŁOWYCH

MASK SYSTEM Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4985 dni temu

Ogłoszenie numer: 115106, z dnia 2010-09-22

MASK SYSTEM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży bram przemysłowych, systemów przeładunkowych. Obecnie w Warszawie, poszukujemy kandydata na stanowisko "SERWISANTA".

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 08SERWIS10

Opis stanowiska

  • wykonywanie napraw i montażu bram oraz urządzeń techniki przeładunkowej na terenie Polski,
  • wykonywanie podłączeń i napraw elektrycznych bram i urządzeń techniki przeładunkowej zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
  • prowadzenie samochodu służbowego – prawo jazdy kategorii „B”.
  • uczestnictwo w systemie usługi serwisowej „SERWIS 24H”.

Wymagania

  • wykształcenie średnie (elektronik, elektryk, mechanik),
  • zmysł techniczny,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziana znajomość topografii Warszawy),
  • sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • wiek do 40 lat,
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia -umowa o pracę,
  • możliwość szkoleń i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.