Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant - Elektromechanik

Sorter Sp.J.

Radom

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2363894, z dnia 2019-03-14

SORTER jest pierwszą firmą w Polsce produkującą elektroniczne maszyny do sortowania owoców. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów z doświadczeniem, charakteryzujących się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i umiejących pracować w zespole.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • usuwanie awarii maszyn
  • montaż maszyn zgodnie z DTR
  • serwis maszyn i urządzeń

Wymagania

  • czytanie schematów elektrycznych

  • mobilność

  • znajomość układów automatyki

  • doświadczenie

  • uprawnienia SEP

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)

  • umiejętność czytania rys. technicznego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • podstawy mechaniki

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w sekretariacie firmy Sorter lub przesłanie aplikacji na adres

praca@sorter.pl

do 01.04.2019r., z dopiskiem Serwisant - Elektromechanik.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgód:

[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wymagane prawem a wskazane w CV przez SORTER MICHAŁ ZIOMEK sp. j. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego.

[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SORTER MICHAŁ ZIOMEK sp. j. zawartych w CV - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

Poznaj

SORTER SP. J.

Firma Sorter powstała w 2010 roku w Radomiu, jako jedyny w Polsce oraz Europie Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Sorter Sp.J..