Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SERWISANT INFORMATYK

ANNCOMP I
Warszawa
praca stacjonarna
4788 dni temu

Ogłoszenie numer: 141804, z dnia 2011-04-08

ANNCOMP I

Serwis, produkcja, instalacja produktów informatycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Montaż, instalacja,
  • Konfigurowanie i dostawa komputerów PC,
  • Konfigurowanie sieci, poczty, routerów.

Wymagania

  • Dobra znajomość systemów Windows XP.7, pozwalająca na bezproblemowy montaż komputerów
  • Dobra znajomość internetu
  • Komunikatywność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Możliwość szkoleń oraz dostęp do wiedzy największych producentów o najnowszych rozwiązaniach w zakresie produkcji i oprogramowania
  • Praca od zaraz

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN