Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant IT

Medcore Sp. z o.o.

Szczecin

38 dni temu

MEDCORE projektuje, wytwarza, integruje i utrzymuje unikalne oraz innowacyjne rozwiązania informatyczne, oparte na własnych produktach oraz projektach Klientów. Uwzględniają one dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów i są konstruowane w oparciu o zewnętrzne, ogólne spojrzenie ekspertów rynku oraz głęboką wiedzę technologiczną.

MEDCORE zajmuje się również działalnością usługową w zakresie konsultingu dla kadry zarządczej i outsourcingu usług informatycznych dla jednostek ochrony zdrowia. Usługi te polegają na świadczeniu usług doradczych, wdrażaniu i obsługi sprzętowych i programowych zasobów informatycznych Klienta zgodnie z podpisanymi umowami.

MEDCORE poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania i innych elementów infrastruktury teleinformatycznej,
  • Konserwacja sprzętu komputerowego,
  • Modernizacja sprzętu komputerowego,
  • Wprowadzanie i aktualizacja wpisów dot. sprzętu komputerowego w bazie danych systemu zarządzania konfiguracją (CMDB),
  • Diagnozowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju awarii technicznych w zakresie sprzętu komputerowego, oprogramowania, sieci LAN,
  • Konsultacje i techniczne wsparcie Klienta,
  • Podstawowa obsługa Szpitalnego Systemu Informatycznego (HIS) w jednostkach ochrony zdrowia.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (profil informatyczny będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego,
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych stacji roboczych (Windows XP, Vista, 7, 8, 10),
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), LibreOffice,
  • Wysoka jakość pracy (odpowiedzialność, pracowitość, terminowość, dokładność, samodzielność) oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
  • Umiejętność ustalania priorytetów w zakresie realizowanych zadań,
  • Umiejętność diagnozowania problemów związanych ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, siecią LAN,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi,
  • Udział w kompleksowych projektach IT (budowa i uruchamianie sieci, instalacja i konfiguracja środowiska serwerowego, instalacja, konfiguracja, uruchomienie i utrzymanie kompleksowego systemu informatycznego dla jednostki ochrony zdrowia),
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • Szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Szkolenia rozwojowe wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju osobistego,
  • Możliwość pracy w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Pracownik help desk

Praca na stanowisku pracownik help desk związana jest z obsługą klienta (zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Do codziennych obowiązków zatrudnionej osoby należy odpowiadanie na zapytania klientów, wsparcie serwisowe, instalowanie sieci telefonicznych i komputerowych. Osoba pracująca na stanowisku pracownik help desk musi posiadać wykształcenie ...
Pracownik help desk Praca Pracownik help desk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (727)
Wałbrzych (47)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (83)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (729)
Tarnów (37)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1594)
Radom (63)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (9)