Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant komputerowy / Serwisant sieci komputerowych / Informatyk

GET IT Rolewski Tomasz

Wrocław

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2169190, z dnia 2018-11-07

Firma istnieje i nieprzerwanie działa na rynku od 1995 roku, przez ten czas uzyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam szybko i sprawnie zapewnić obsługę informatyczną naszym klientom.

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z zapewnieniem sprawnego działania systemów u naszych klientów. Naszą specjalnością jest opieka i nadzór nad sieciami informatycznymi oraz oprogramowaniem. Specjalizujemy się we wdrażaniu oprogramowanie firmy InsERT oraz Reset 2

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta komputerowego / serwisanta sieci komputerowych pracującego na terenie Wrocławia i okolic oraz w siedzibie firmy ul. Pogodna 4.

  • serwisowanie sieci komputerowych (znajomość routerów, access-pointów, konfiguracji routerów, AP)
  • serwisowanie oprogramowania serwerowego (Windows Server, Linux)
  • konfiguracje sieci komputerowych LAN oraz WAN
  • montaż sieci komputerowych LAN oraz Wi-Fi
  • serwisowanie oprogramowania (usuwanie wirusów, konfiguracje sprzętu komputerowego)
  • serwisowanie sprzętu komputerowego w zakresie hardware i software (komputery, notebooki, urządzenia fiskalne)
  • montaż komputerów
  • wyjazdy do klientów oraz praca w siedzibie firmy
  • konfiguracja i instalacja programów księgowych Insert GT/NEXO, Reset2, Płatnik ZUS

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania Serwerowego (Windows Serwer, Linux).
  • Umiejętność konfiguracji routerów, acces pointów sieci Wi-Fi. Istotna znajomość i umiejętność programowania routerów Mikrotik
  • Bardzo dobra znajomość wszystkich wersji Windows oraz oprogramowania biurowego (od strony użytkowej jak i serwisowej)
  • Znajomość budowy komputera oraz umiejętność jako montażu (wymagane wcześniejsze doświadczenie)
  • Umiejętność konfiguracji sieci LAN (oparte o Windows) oraz WAN (Interenet)
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnego radzenia sobie z problemami sprzętowymi i programowymi
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość oprogramowania firmy Insert będzie atutem (programy handlowo-księgowe)
  • Znajomość podstaw administracji MS SQL Servera będzie dodatkowym atutem (podstawowa administracja - użytkownicy, backup)
  • Znajomość sprzętu Apple (MacBooki, Apple OS) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole

BARDZO PROSIMY PRZY APLIKACJI O DOŁĄCZENIE OPRÓCZ CV

informacji co Państwo potrafią (własnymi słowami) w kontekście listy czego oczekujemy. Mamy świadomość, że może być problem ze spełnieniem wszystkich oczekiwań.

Proszę mieć świadomość, że wysłanie tylko CV z listą poprzednich prac/stanowisk niewiele mówi o Państwa umiejętnościach i taki CV może zostać pominięty w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ lub też poprzez wysłanie CV na adres: praca@gtit.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest GET IT Rolewski Tomasz.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (54)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (117)
Lubelskie:
Lublin (202)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (1867)
Radom (153)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (59)