Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant kserokopiarek

FHU KONTRIX

Warszawa

161 dni temu

Ogłoszenie numer: 2275846, z dnia 2019-02-08

FHU KONTRIX

Firma Handlowo-Usługowa KONTRIX działa na rynku urządzeń biurowych Konica / Konica Minolta od 1993 roku. Od roku 1998 jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym Konica Minolta. Prowadzimy sprzedaż, wynajem i serwis urządzeń kopiująco-drukujących firmy Konica Minolta. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SPA1901

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę serwisową określonej grupy firm. Praca na tym stanowisku polega głównie na: rutynowych przeglądach serwisowych urządzeń, usuwaniu zgłaszanych awarii, instalacji nowych urządzeń u klientów, instalacji i konfiguracji urządzeń w sieciach komputerowych klientów, remontach urządzeń na warsztacie w firmie.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne: elektronika, elektromechanika
  • pożądana znajomość obsługi komputera i przynajmniej podstawowa dotycząca sieci komputerowych
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w naprawie kserokopiarek nie jest wymagane

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenie i przygotowanie do wykonywanej pracy
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • po okresie próbnym wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • samochód służbowy i telefon komórkowy
  • praca na terenie Warszawy i okolic

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (67)
Legnica (90)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (275)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2109)
Radom (181)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (56)